MÖBLER / Bord / Matsalsbord 7383206
nr 738 3206
Matsalsbord
1800-tal, mahogny, diameter: 120, höjd: 76
Kondition: inga iläggsskivor, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
750 kr
måndag 30 januari 2012
kl 19:10:35
100 kr
500 kr
500 kr
700 kr
650 kr